Wake up!

 Před několika dny jsem otevřela oči úplně dokřán. V tu chvíli jsem viděla věci, které se tak snadno přehlížejí. Lidé jsou neuvěřitelně sobečtí. Naslibují věcí a nic neudělají. Vypráví vám, jak se změní, ale sami to v hloubi duše nechtějí. Každý má jiný pohled na svět, je mi do breku, když si uvědomím, že někdy se na svět díváme špatně. Nedokážeme pojmout všechno, co bychom měli vnímat. Lidé jsou naivní, zaslepení, hloupí a dělají nenávratné činy. Udělají to a ani se nezamyslí. Vlastně si ani neuvědomí, že něco dělají špatně. Jeden osamocený člověk, který se rozhodl tyto věci nepřehlížet je z povzdálí sleduje a nevěřícně vrtí hlavou. Topí se v zoufalství, protože nemůže pomoct. Nikdo ho totiž neposlouchá. Mládež sem řítí do propasti. Nikdo s tím nechce nic udělat. 

STOP!

Poslední věta není pravdivá. Na světě je mnoho rozumných mladých lidí, kteří jdou dobrým příkladem pro druhé. Je škoda, že si to ostatní neberou tolik k srdci, kolik by měli. Zapojte se i vy do projektu "Wake up"

Pomozte lidem kolem vás, dostat se z této "nemoci" Jeden hlas může pomoct, společně dokážeme velké věci. Pokud se vám styl těchto malých zamyšlení líbí, podpořte mě na sociálních sítích. Děkuji :-)

Anketa

Která postava z Temného rytíře nejvíc zaujala?

The Joker 44 39%
Harvey Dent 35 31%

Celkový počet hlasů: 112