REGRESSION

MAMKA JE ZPĚT! 

Ač je to k neuvěření… Ještě žiju, nic nikam neuveřejňuju, ale „I’m still breathing on my own.“ Co se stalo s Wolfie? No, není to vůbec těžká otázka. Zapadla za povinnosti a rutinní život. A její druhá strana, ta, kterou používá především jen k interakci s okolím, ta společensky zhýčkaná a příšerně fádní, převzala prakticky kontrolu nad společným tělem v posledním půlroce. Ne, že by nebyla skutečně rebelka a příkladná odvaha, jen tahle část nějak ustoupila před jednotvárností a obrazem, jak by měla skutečná žena vypadat. Protože pravda nikoho nezajímá. 

A teď méně povrchně a s druhou stranou mince. Stihla jsem hromadu věcí. Každý student si to může představit. Jo, to totiž zní opravdu nepovrchně… Dostala jsem se na školu, na stálou pozici v tomhle našem alternativním vesmíru, trošku jsem dospěla a kulturně se vzdělala. Toť asi vše. Takhle „na papíře“ to vypadá fakt obyčejně, stroze… Každopádně za tím stojí hodně úsilí a práce. Prakticky jsem celý půlrok nic nedělala, jen sledovala Ricka a Mortyho, ale občasně se převalit a poškrábat se na celulitidě není úkol pro ustrašence! Skutečně jsem dřela… tukovým převisem o prostěradlo. Překonala jsem bolestné ztráty… sebevědomí, když mi bylo řečeno, že smrdím. Chápeme si myslím dostatečně.

Takže během mého zdlouhavého nicnedělání ve mně utkvělo několik zajímavých nápadů a konceptů „které ve skutečnosti nedám dohromady, jen vás chci uklidnit, že se tu na blogu chvíli zdržím“. Do budoucna to vypadá „ano, jen vypadá“ na pár recenzí, příspěvky z mého všedního dne „could be funny“, poradna pro těhotné, rozbor mužských pohlavních orgánů etc. Možná bych mohla bez důstojnosti sepsat nějaký speciál o mém těle, něco jako 10 věcí, co jste o mém těle nevěděli, protože ani nechcete vědět, protože se příliš bojíte *no clickbait* *gone wrong*

Kdybyste se chtěli podívat ještě na něco, co fakt není vtipný, mrkněte na můj Wattpad, taky tam nic nepřidávám, zkuste zapátrat po mém nesledovaném Instagramu nebo vystalkujte mého přítele, protože ten ví, co je vrchol suchého humoru.

Co ještě napsat, abych to trochu natáhla… Běží liška k Táboru, nese pytel zázvoru… a nechce dostat Copyright Strike, takže se poroučí. Tohle je alternativní poezie, nemůžete mě nařknout z toho, že se to nerýmuje. 

Už musím končit, vytopili nás sousedi. 

                                   

Anketa

Která postava z Temného rytíře nejvíc zaujala?

The Joker 44 39%
Harvey Dent 35 31%

Celkový počet hlasů: 112