Průřez osobním životem

Alter ego utichlo... Poprvé a naposledy

Mé pravé jméno je demoliční koule, přičemž "demoliční" je příjmení. Rozhodla jsem se po velkém sebe donucování vytvořit pro jednou nicotnou nefekální směsku poznatků a zkušeností s lidmi, jež skrze mé obdařené tučné prsty fláknu do mého ještě nicotnějšího blogu. Jsem obrovským příznivcem ironie, skrze kterou nejspíš ventiluji všechny svoje nevyřešené psychické problémy. Jsem zároveň člověk, který je schopný žertovat 24 hodin vkuse, jen proto, aby nestála řeč a stále kolektivem proudila uvolněnost, a tím také myslím všední sebekritiku, kterou pojímám zásadně humorně a nebojím se vtipkovat o svém zevnějšku a všech nedostatcích. Tím tu veřejně naznačuji, že nejsem zatrpklý Satan na logopedii. Těžkou pravdou pro uši mnou opovrhujících je, že stále dokážu být milá, vstřícná, obětavá, ustupující (k nevíře), pokorná a přátelská. Nebudu to zase se svým sebe opěvováním přehánět, měli byste mě samozřejmě za chvíli za "fuckin' selfish" a možná bych si z přes noc osvěžila základy vázání uzlů při výrobě pořádného pevného lana z fousů aztéckých proroků. Dost už toho přehazování viny. Prostě na mě asi lidstvo ještě nebylo dostatečně připraveno.  

Už ani nepočítám, kolikrát jsem se ocitla v bodě, kdy jsem si vyčítala každou pronesenou frázi, protože byla unikátní a nešlehal z ní dostatečný respekt ke všem druhů živočišstva a rostlinstva též. Mojí motivací se staly chyby, které dělám a stále na sobě pracuji, ještě zdaleka jsem neskončila. Nevyčítám lidem zbytečně jejich vinu, když vím, že si z toho na závěr nic neodnesou. Jsem tak velký flegmatik, že v momentě, kdy na mě někdo z plných plic křičí přes celý liberecký kraj, dokážu jen mlčky pokyvovat hlavou a myslet na krásy šumících vodopádů. <--- To byla jen romantizace, neberte to příliš vážně. Také dokážu být velice agresivní, ale projevuji se až v absolutním soukromí. Pokud si myslíte, že jedinou formou sebepoškozování je řezání, neznáte úplný princip působení si bolesti. Můžete dělat cokoliv, jen abyste všechny výčitky potlačili. Byl čas, kdy jsem jen padla k té nejzoufalejší vrstvě a místo spánku trávila čas kopáním nohama do rohů postele až po zarývání konečků prstů pod žebra a jejich okolí. To byla teprve krásná ukázka toho, jak těžké je ve společnosti držet správný formát a nemoci si dovolit používat ironii, protože je příliš ostrá a pro mlsné jazýčky by to bylo jako olizovat brány pekelné. Mou motivací by se mělo stát přesvědčení některých mých blízkých, že nechtějí skončit tělesně ani psychicky jako já, což je samozřejmě velmi silný přísun motivace. Motivuje vás to minimálně k tomu, abyste se nesnažili měnit kvůli lidem, ale abyste konstruktivně rozvíjeli a pracovali na své osobnosti kvůli vlastnímu zdraví (po všech směrech). 

Momentálně jsem vám dala ty nejbližší informace o mém životě a slibuji, že víc nedostanete. Rozhodně v takovém druhu článků nehodlám pokračovat a do budoucna vidím jen ty, ve kterých zesměšňuji sama sebe, eventuálně všechny ostatní. S tímto krátkým průřezem skrze můj osobní pohled na život ve společnosti se konečně loučím a salutuji všem, kteří to bez omdlévání dočetli. 

- Já, nikoliv Wolfie. 

Anketa

Která postava z Temného rytíře nejvíc zaujala?

The Joker 44 39%
Harvey Dent 35 31%

Celkový počet hlasů: 112