Po kotníky v homouších

Explicitní speciál a mindfuck kecy 12+

Je to tu, konečně nabízím kompromisní vyrovnání dluhu a sepsala jsem vám tedy náročných 11 shippů, které mám na svých zádech vycejchované od svých 12ti let. Příval spousty teplého materiálu může způsobovat žaludeční nevolnosti a proto je doporučován čtenářům, kteří akceptují homosexuální vztahy a mají proti explicitním "puš-puš" kecům určitou imunitní ochranu. Pokud jste tedy zarytý homofob, či uječený "cool-swagger", pohřběte poslední kousek svého nutkání zhejtovat malou holku, co se nenávratně ponořila do světa homosexuální literatury a zajděte si zahrát Lolko. Tímto projevem chci na tento článek oficiálně přilepit nálepku "Nevhodné pro 99% mužské populace a zbytek žen, co gayům závidí čupr chlapy". Dobře tedy, skočme do toho, vám už jen můžu popřát příjemné plýtvání vaším drahocenným časem nad touto nezáživnou kravinou pro mentálně choré. 

#1 Larry Stylinson - A tu se zrodilo zlo, co posedlo tunu nezletilých bábovičkářek a nechalo je vymáchat se v krutém světě, kde mezi autory slashe panovala nezkrotná rivalita a zároveň respekt. Nevím však z čeho, protože drtivá většina gramatiku neovládajících balvanů, byla právě uctívána za prvotřídní talent. Jenže to, jak je i internet nespravedlivý, je všem známo už od pradávna. Já, coby pištící fanynka Van Erekšn, propadla velice rychle hysterii a tím nevědomky odstartovala novou etapu mého skromného života. A nebudu vám mazat marmeládu kolem cecků, když řeknu, že jsem si dlouhou dobu zvládla tento ship udržet. Nebylo to ale těžké, protože jsem za ten čas k žádnému jinému tolik nepřitíhla.  

#2 Johnlock - BBC je v hrstce jen spletí manipulace a čistého zla, které by se v zájmu psychického zdraví mělo potlačovat už u zrodu. Jsem hrdá na svou vlastní existenci, když si uvědomím, že jsem hned z chlapeckých gay-bandů přešla na Sherlocka Holmese, jako z přesnídávek na plněného bažanta. Jenže, bylo to jen takové pozlátko na jinak mdlém charakteru pairingu. Je pravda, že naprosto vybočuje z mainstreamových vyzí ideálních vztahů hlavních propagonistů, ale prakticky vyžít z homosexuálních narážek není zrovna můj šálek kávy. Proto do budoucna opouštím vody BBC. Jo, a taky jsem do jisté doby nesnášela Irene Adlerovou, už z principu, protože mě ochuzovala i o poslední známky fangirlení..... chceš nabančit, Wolfie?

   

#3 Holmeson (Downey/Law) - Ani nevím, jak se tomu shipu konkrétně říká, ale proč bychom to nenazvali takhle? … Jasně Wolfie, drž prosimtě hubu... Vlastně jsem se k tomu dostala prostřednictvím mojí drahocenné mamči, které má na pěkné chlapy specializovaný čmuch. Zpočátku jsem to nějakým způsobem přešla a hipsterské zpracování Sherlocka Holmese zapadlo mimo moje myšlenkové obrátky. Jenže, potom přišla dvojka a ta byla tak nadupaná slowmotion sprinty přes les během očividné druhé světové, že jsem si ji následující týden pustila ještě devětkrát. A mimochodem, stahovala se pět hodin,… pět hodin. K doplnění atmosféry zmíním kanál autorky Vinu, která stojí mezi editory na prvních místech a já se nepřestávám divit, jak jsou její fanvidea neuvěřitelně nadčasová. Vinurifywww.youtube.com/user/missingChances

#4 RDJude - A jsme zas u toho samého. Pokud se necháte zatáhnout až do nejhlubší hlouby internetu, možná narazíte na páříky, na které podle specifických znaků nikdy nezapomenete. Začalo to u Homelesse, skončilo to zoufale a teď jen bezmyšlenkovitě koušu do sádrokartonu a očekávám Sherlocka Holmese 3. Snad se od Boba a Judka dočkáme nějakého nadhazování intimních připomínek, které mi začínají hodně chybět. Ale říkám vám, udržet si tento ship bylo hodně náročné a já ho nakonec se slzami v očích opustila, protože mi nic nového nepřinášel a nová fanvidea okolo nich stála za vyliž podpaží. Uvidíme, třeba se k nim po trojce znovu vrátím a lépe připravená. Jude je ale sakramenský kus chlapa!! 

#5 Thorki - Definitivně jsem odstartovala svou komiksovou mánii někde kolem mého třináctého roku. A nebylo to nikdy jednodušší, protože se toho na povrch v tu dobu vylilo nehorázně moc. Mezitím jsem měla zdolanou trilogii Iron mana, kde jsem pištěla nad Robertem, v tu dobu jsem ho taky obstojně používala jako odpichové bidlo do všech různých filmových směrů. Přes něj jsem tedy přesedlala na Marvel a vyřádit se na sledování jednotlivých superhrdinských popcornových srand mě zatím bavit nepřestalo. Thor a Loki byli žhaví adepti na párování, už jen kvůli tomu, že máme všichni v oblibě incest. A nebylo nic lepšího, než slepit dva brášky, dobro a zlo a nakonec z jednoho udělat nevlastního a ještě Avatara. Tleskám,… příběhově to nemohlo být lepší, Marvele....  

#6 Hannigram - Willa jsem si už před nějakým časem zařadila do dávno zapomenuté složky nejovlivnitelnějších filmových/seriálových miloušů, sedí někde mezi Harvey Dentem a Jackem Frostem. Nejvtipnější na tomto páru je fakt, že jsem pořádně neviděla ani jeden díl Hannibala, ale básnit tady o tom můžu klidně s přehledem. Jediné, za co se můžu pochválit je, že jsem viděla celou krátkou ságu s Anthonym Hopkinsem. Některé z Lecterových hlášek z Mlčení jehňátek můžu bez problému citovat a nemusí mi u toho hned padat kusy dětí z pusy. To je konec, ona už se snaží být vtipná... Nicméně, Hannigram tak trochu považuji za krátkodobou záležitost *le jednohubka Avšak, po čase jsem se k ní tak trochu vrátila a dnes stojí na mém seznamu mezi nejpřijatelnějšími (nejreálnějšími) vztahy. 

Musím doplnit, že jsem si za dobu, kdy jsem procházela takovýmto obdobím, udržela drtivou většinu z celkového kopce všemožných shipů. A upřímně, nejsem na to ani tak hrdá, protože je taková zkušenost ve společnosti nepoužitelná a před přijímačkami mě to beztak neochrání, tak na co to sakra čtu?  

#7 Batjokes - Myslím, že tento pairing se mnou ještě nějakou dobu potáhnu. Tedy alespoň počítám s tím, že si ponesu trvalé následky. Například můžu zmínit jeden důležitý fakt, který je docela zajímavý, vzhledem k tomu, že se mi to před tím u žádného shipu nestalo. Tento má alespoň pro mě opravdu hluboký význam, tím se nepochybně stala rovnováha vztahu (osobní nemesis), hranice mezi dobrem a zlem. Proto se tolik bezpochyby ovladatelných dementů přilepilo k DC. Jen kvůli definaci vztahového magnetična mezi dvěma rozličnými vesmíry. Právě kvůli tomu padl můj smeknutý klobouk k opravdové příběhové vizi neoddělitelnosti a existence. V kostce se posedlost párováním úhlavních nepřátel váže k důležitému období mého života a já nelituji jediného dne promarněného omíláním Temného rytíře. Batjokes tedy navždy na vždy zůstane částečným symbolem Wolfie. K tomu samozřejmě neodmyslitelně patří moje story na Wattpadu, ale to už je zase trochu jiný příběh. 

# Mezistupeň Yngve/Jarle - Nepovažuji je za pár, kterému bych nějak stoprocentně holdovala, ale ráda je počítám mezi nejpěkněji zkonstruované shippy, co dokázalo Norsko vytvořit. Přes všechen úbytek morálky, který mě při sledování guykissingu provází, dokážu s klidem konstatovat, jak dobrý byl tento film. Takhle,... slušně škrábe Zkrocené hoře záda. Nic menšího bych v tom neviděla, snad jen ten konec, to bylo pořádně mindfuck. Co jiného se však dá od norů čekat? Děkuji Cedníku za kabelovou televizi plnou nekoukatelných věcí. Když to protočím kolem a kolem, najdu v ní občas něco "Protřepat, ale nemíchat" pro silné nátury a emancipované ženy. Feministkám doporučuji Výměnu manželek, ale stejně vám to nepomůže. Pro děvčata a chlapce tu ale mám zrovna Mannem som elsket Yngve, který zahřeje a zároveň tam najdete i uplatnění v pištění soudedům do okna. 

#8 Shoey - Na Shanea Dawsona jsem narazila čistě náhodou, myslím, že to bylo ve spojitosti s parodiemi Barta Bakera. Už v té době jsem začala poznávat, že jsem našla konečně jednu z celebrit, která fekálním humorem maskuje problémy v osobním životě. Jak jsme si podobní... Hahaha, fóreček... Jojo, Wolfie, běž si dát kafe. Joey Graceffa je pravděpodobně největší homokláda, co jsem kdy při plavbách po internetu objevila. Zashippovat ho s Shanem byla zatím jedna z nejlepších věcí, co mě mohla napadnout. Už jen proto, že je to první pairing, který s někým ochotně sdílím. Dokonce nedošlo k násilí, jsem na sebe tak pyšná... Nicol ochotně následovala moje šlépěje a nyní obě rády zapištíme.  Shane: www.youtube.com/user/ShaneDawsonTV Joey: www.youtube.com/user/JoeyGraceffa  

#9 Scömìche - Tak tohle lidi shippují už z principu. Dva mladí chlapi spolu žijí v jednom domě, oba jsou potažmo radiátory a znají se už od deseti let, kde na sebe poprvé narazili v továrně Willyho Wonky. Tak, kdo k tomu netíhne, jmenujte mi jednu osobu v mé branži, která by za tak slibných okolností neupustila na klávesnici tu slinku blaženosti. Nicméně se to taky nedá shippovat věčně, protože každá sranda se jednou omrzí a já jsem také brzo upustila od prvotní myšlenky, spojovat si je dohromady. Takže je v této době už jen sleduji na youtube, někdy je to fakt požitkařina. Sup3rfruitwww.youtube.com/user/sup3rfruit

#10 Hunt/Lauda - Když už mluvíme o té Formuli 1,… Cože?... Prostřednictvím letních kin se mnohým z nás stávají takové zvláštní náhody, kdy prostě narazíte na něco úplně neshippovatelného a nějakým způsobem se prostě stane, že celý víkend neděláte nic jiného než, že filtrujete Archive of our own a spínáte ruce k Cedníku, když objevíte něco ucházejícího. A dostávám se k tomu, proč to shippovat. Možná proto, že ti chlapi si to prostě zaslouží. A hlavně, protože Nailed it... Tak jsem se čistě náhodou přehoupla na úplně jinou metu a konečně si můžu pokecat se staršími týpky ohledně formulí. Má to své plusy a mínusy, ale jako.... mám taky ráda krysy. Řečeno v kostce, čte se to dobře, orientuje se v tom špatně a slintá se nad tím mimořádně skvěle. 

 

#11 Rubelangel - Do tohoto bodu jsem byla zatažena úplně mimoděk, když jsem hledala nejmenovanou písničku od Eda Sheerana (ehm,... Friends,… ehm...) a vyskočil mi jedno povedené video od zahraniční autorky Sweetcheeks17, která odvádí přinejmenším vynikající práci. A tak se to prostě stalo. Nutno dodat, že jsem byla absolutně vyvedena z míry, když jsem viděla, jak velkou váhu celý ten ship má. A hlavně, jak moc si ti dva španělští ušopleskové fanservisují. To jsem viděla poprvé až někde u Downeyho a jeho totálně homokládních sklonů. Další stádium, do kterého jsem se dostala během minulých měsiců se projevilo tak hloubkově, že jsem byla donucena řídkou psychickou stabilitou k propagaci všech jejich explicitních hommies doteků. V reálném světě je to jeden z nejreálnějších "vztahů", co kdy svět homosexuální literatury poznal. elrubiusOMG: www.youtube.com/user/elrubiusOMG Mangel: www.youtube.com/user/mangelrogel

Musím vám všem mockrát poděkovat za všechnu projevenou podporu. Možná jsem tak oblíbena kvůli své mírné povaze............. Nicméně, pokud byste se chtěli nechat takovouto prací inspirovat a pojmout moji verzi podle svého, nechávám vám volnou ruku a přeji hodně štěstí. Budu ráda za propagaci, ale víme svoje, marketing tu docela vázne. Postupně si začínám vzpomínat na hromadu dalších shippů, které by se daly rozepsat a nadávkovat je sem, jenže kapacita je zrádná a navíc to nechci přehánět. Uvítám. když mi sami na sociální sítě napíšete o svých vlastních shippech, ať taky sama narazím na něco nového, zajímavého, evidentně výživného. S touto perlou se s vámi dnes loučím a přeji pěkné vlhnutí nad hrstkou přijatelně pěkných chlapů. 

-Wolfgang

Anketa

Která postava z Temného rytíře nejvíc zaujala?

The Joker 44 39%
Harvey Dent 35 31%

Celkový počet hlasů: 112