Pansexuál do každé domácnosti

Mlčeti zlato

Pro doplnění atmosféry si pustíme trochu dobré hudby: www.youtube.com/watch?v=bZh7nRw6gl8

Následující situace… jdete si se svou bolavou kyčlí po školní chodbě. Kecám, sedíte se svou kurevsky bolavou kyčlí na kurevsky tvrdé školní židli a vaše spolužačka počítá znuděné přítomné jiné orientace a nastává základní problém kastování. Padá obvyklá otázka na mou osobu: „Takže ty jsi bi? A jak to jako funguje?“ Nemusím v tu chvíli nic vysvětlovat, máme vědecké studie a ucelenou ideu o tom, co je správné. Poznávám totiž, že i v téhle době je názor odlišně orientované společnosti tak zvláštně méněcenným. Tak jen odpovím: "Já nejsem bi..." Jsem pansexuál

Tak popořadě, ačkoliv jsem zarytý flegmatik a svým precizním arogantním okem soudím snad jen lůzry bez přátel *sadcannibalnoices*, nedokážu se vyvarovat osvětlení záminky, kterou máme pro třídění společnosti, podle orientace… a počtu končetin. Zastávám názor, že i chleba by měl dostat prostor se vyjádřit a nikdo by neměl zapomínat na demokracii mezi obilovinami. 

Než se dostanu svými banálními řečmi k buněčné teorii, musím vysvětlit, jak to se mnou vlastně je. Vím, že se o mně v okruhu dvou kilometrů už dávno ví, že není něco úplně v pořádku. Jestli se zdánlivě nepokládám se heterosexuálního jedince se striktním pohledem na soulož srnek… nebo jsem dlouho utlačovaná buzna, co má jen potřebu dlouze vypisovat v metaforách své utrpení v ženském těle. Nejsem ani jedno (i když na těch srnkách něco bude), vlastně nejsem ani zlomkem toho, co jsem tady neadekvátně rozepsala. Mám zřejmě středovou sexuální orientaci, kdy pokládám svoje blaho za největší zájem. Takže je vlastně pansexualita nádhernou sobeckostí jedince, jako ostatně většina orientací. Ať už máte rádi muže, ženy, pískomily, konzervy s krutí paštikou, je vaším největším zájmem vlastní uspokojení a štěstí (které občas láska přináší). Nespecifikuji svoje sexuální zaměření na jednu ucelenou stranu. Označuji osobní spokojenost za přední účel. Laicky řečeno, je mi úplně u kotníků, jestli budu sama sebe sytit láskou k lenochodům nebo lidem. 

Vztahů jsem moc nezažila, v podstatě můžu být ráda, že u pokladny v Penny raději neodvrací pohledy k vyskládaným cigaretám, nežli by učinili nepatrný oční kontakt s mým ksichtem. Občas děkuji mamce, že pokrevně předáváme svým potomkům dobré zadky, které s nejvyšší pravděpodobností chrání mé nacucané ego před podobnými trapasy, jelikož nedobrovolně strhávají pozornost na sebe. 

Takže v kostce, ačkoliv je i psí prdel nablýskanou mohylou osvícenou západem slunce v porovnání s mým obličejem, zvolila jsem si svoji orientaci jako svobodná žena (no fuj) a to bez nátlaku reakcí okolí. Nevydupávám si nikde, že je můj názor na třídění společnosti osvícenský a rozhodně nikoho nenutím, aby poslušně během mého monologu přikyvoval. Jen dbám na to, že i homosexuálové, lesby, bisexuálové, transgendeři a mini párečky mají jednoznačně právo se vyjádřit. Pokud tedy nejste kokoti, to vám jinak vysloveně zakazuji pozvednout duhové vlajky. 

Takže prosím nebuďte idioti a suďte jen podle vzhledu a faktu, zda je někdo v místnosti vegan. Dík...

-Wolfie  

Pokud si chcete ještě číst: www.independent.co.uk/voices/comment/im-pansexual-here-are-the-five-biggest-misconceptions-about-my-sexuality-10480878.html

 

Anketa

Která postava z Temného rytíře nejvíc zaujala?

The Joker 44 39%
Harvey Dent 35 31%

Celkový počet hlasů: 112