My platonic love's (Crushes)

PLATONICKÉ LÁSKY ♥ TAG

Deal with it... dneska žádné rozebrání charakteru nebude. Udělejme z toho malý speciálek za nic, za to, že jste úžasní a dostává se mi od vás 57% podpora. Na nic tím nenarážím... Byla jsem zatagována Nicol a za to jí skládám ódy. Děkuju :-) Přihodím sem její článek: nicolkasweety.blogspot.cz/2015/06/my-platonic-loves-crushes.html

Zavrtejme se do hlubších skulin mého dětství, puberty a řekněme, že má dospělost je ještě daleko za Humny. A to myslím naprosto upřímně. Jasně, že bych tu mohla afektovaně cákat Nutrilonem, že je mi 19, 20, 24, 30,... Ale ne, k tomu mám ještě hodně daleko. A když mluvíme o nezletilých bagetách, je to také myšleno kompletně vážně. V tom smyslu, že ze mě postupně přetéká šunka? No, to taky, to taky... Za úkol jsem dostala, vyjmenovat všechny svoje životní crushe, což si volně převedeme do platonických lásek. Dávám to do rubriky s charaktery záměrně, protože počítám s faktem, že budu psát výhradně o filmových hercích a v menšině o zpěvácích.  Ale vrtněme se na to a neokecejme tu zlatou slohoku. Než mi uhnije klávesnice. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#1 Vojta Kotek - Mohlo mi být takových pět a já v tu dobu strašnou spoustu dní promarnila sjížděním Snowboarďáků se starším bratrem. Tak hodnotnou část života jsem strávila sledováním českých komedií,… hanbím se, že jsem radši hned ze Sunaru nepřešla na Zkrocenou horu (věk: něco kolem pěti, ale plíny už nebyly)  

#2 Zpěvák se Superstar na jehož jméno nemůžu přijít - Znáte ty věčně nadrbané dlouhovlasé motorkáře? Tak tento typický magor byl v tu dobu největší láskou mého života. Nehledě na to, že mohl být o takových 50 let starší než já. Na to jsem za ten čas nikdy neměla sílu myslet. Navíc mi rodiče koupili exkluzivní cédéčko s jeho hity "zapadákova" - Podtitul: Jak si lišky lížou zadky. Ale musím říct, že když zabrousím do vzpomínek, dokázala bych se ještě do té doby vrátit a poslouchat ho znovu. Hlavně protože to byl mega sympaťák. (Věk: těsně před nástupem do školy) 

#3 Michael Jackson - Rukavičky, pohřební chorál a tři noci beze spánku. Šahat na přirození si umí každý, ale s takovou grácií, jako nám to už mnohokrát předvedl Michael to umí málokdo. Pokud vás přesto tolik svědí uzlík, musíte se zamyslet nad tím, jak často dodržujete tradice Věrky z výměny manželek. R.I.P. king of pop... (Věk: pilný školák 1.-2. třída)  

Následovala dlouhá pauza a nátlak v podobě těžšího učení. Měla jsem toho nad hlavu a na přemýšlení o těle Toma Cruise nezbyl čas. Proto se teleportujeme trochu blíže k současnosti

#4 Harry Styles - Jako každá ovečkoidní pipinka jsem potřebovala zapadnout. Tak jsem prostě sedla na hřbet Directionerkám a začala rozhazovat názory ohledně smyslu života v podobě jejich tak laciné hudby. Tak děsivě laciné, že se na to musela přilepit každá nepohřbená. Hlína je ještě daleko, takže nastoupil kudrnatý andílek s vyjadřovacími schopnostmi level shnilý meloun. Ne každý se v tu dobu na něco takového zaměřoval, ale já zjistila šokující fakt o tom, jaká homokláda to ve skutečnosti je. A tehdy jsem poprvé odstrčila všechny pravidla pravopisu stranou a začala číst slash. (Věk: okolo 12ti) 

#5 Benedict Cumberbatch - Kdyby bylo po mém, nevyjadřovala bych se k tomu vůbec. Pokládám ho za svou velkou platonickou lásku do teď. A taky se považuji za pevně zahnilou Cumberbitch, aniž by mi k tomu někdo dal povolení. Smůla, snad holkám nebudu dělat ostudu. Vlastně se celkem hanbím za to, že jsem ho našla až u BBC a neviděla jsem ho dřív. Možná jsem ho koutkem oka zahlédla ve filmu Králova přízeň, ale už si to příliš nevybavuji. (Věk: současnost)  

#6 Robert Downey jr. -  Kromě toho, že se po nástupu Sherlocka v české TV znovu strhla vlna hysterie, byla jsem ještě vystavena provedení té samé role jiným hercem, co kromě opravdu velkého talentu ještě k tomu cákal sexappealem. Boha, stejný případ, drží se mě do dnes. Zároveň jsem hrdá na to, jak se vylízal z drog, hlavně hodně fandím Susan, která byla obrovskou podporou. Fantastický herec a dlouho bude mým velkým crushem. (Věk: současnost) 

#7 Tom Hiddleston - A hned přes Sherlocka k Marvelu. Tak to u mě asi probíhalo a upřímně řečeno, stále to tak přetrvává. Většinou se z dramatu přehoupnu k nějakému popcornovému odlehčení, tentokrát to dopadlo moc hezky a u Marvelu jsem zůstala. Tom je jedním slovem úžasný. Pozitivní a vstřícný vůči svým fanouškům. Nedělá rozdíly, což je úctyhodné a má dokonalé taneční pohyby. Nebudu vám lhát, párkrát jsem si zaslintala, ale jen tajně, aby mě nikdo neviděl. (Věk: současnost) 

#8 Heath Ledger - Krásná etapa mých platonických lásek. Dokud jsem hned třetí den od jeho nalezení nezjistila, že už je po smrti. To bylo docela nepříjemné. Přesto jsem šťastná, že jsem ho tehdy po zhlédnutí Zkrocené hory nenechala volně proplout hlavou a herecký výkon uvízl v paměti. Protože bych se dnes nemohla vracet k prvnímu momentu, kdy jsem narazila na jeho roli Jokera. A tam tedy pokládám za platonickou lásku oba dva. Jak Jokera, tak Heatha. (Věk: současnost)  

#9 Scott McClure - Největší z nich a dlouho trvající. Další obrovský talent, ale podle mě zatím moc nevyužitý. Přesto, že jsou krátkometrážní Joker Blogs už v celku rozšířené a propracované, stále nenesou takové zviditelnění, jako skutečné filmy. Stejně to pokládám za fungující risk, který velmi mile překvapil a dlouho nepustil. Vždycky si ráda připomenu první díly. Navíc je McClure v obou sériích kompletně nejkouzelnějším týpečkem, kterého jsem viděla. (Věk: Omg, teď, omg, teď) 

Abych nelhala, chtěla jsem ještě některé vypsat, ale potom mi došlo, že už bych se nevěnovala platonickým láskám, ale totálně k sežrání chlapům. To by se to ještě více protáhlo, takže svoje top sexy lásky, nechám na příští vydání a nebudu to cpát sem. A ke konci mám tedy povinnost někoho zatagovat. Bohužel ale vůbec nevím, kdo z mých známých má blog a u ostatních blogerek tak nějak nenacházím svůj šálek kávy, rozhodla jsem se dát prostor každému, kdo se bude tohoto tagu chtít zhostit. A dál už tu je jen Greg. On to za mě dopoví :'D

- Wolfie "Chvála Ježíši!!" 

Anketa

Která postava z Temného rytíře nejvíc zaujala?

The Joker 44 39%
Harvey Dent 35 31%

Celkový počet hlasů: 112