Končím?

Jak to tedy ve skutečnosti je?

Tady je přesně znát, jak si dopředu nepíšu materiál a nechávám to na poslední chvíli. Dokonce i obvyklá slovní zásoba mě opustila a já se tu mizerně snažím obhajovat. Na jakou úroveň jsem klesla? Celkem mě mrzí, že vám nemám co nabídnout a namísto toho vám tu cpu prázdnou snůšku slibů, které nedokážu včas splnit, protože jsem 1) Líná 2) Neschopná dokopat se k nějaké aktivitě 3) Neskutečně unavená. Ale to bych nebyla já, abych se vás nesnažila zmanipulovat a poťouchle přesvědčit o tom, že já chudák budu potřebovat odbornou pomoc, nezvládám život a půjdu se instinktivně řezat, protože mi došel Nutrilon. Jen mě obviňte z vydírání, ale zkuste si mě nepochopit a já si najdu vaše domácí mazlíčky, uřežu jim všechny končetiny a vystavím si jejich tělíčka na ledničku. A pokud doma nemáte žádné mazlíčky, sežeru vašim rodičům děti (chytřejším polenům to dojde). Pravdou je, že ve skutečnosti pro vás nemám lepší vysvětlení, než můj chabý zdravotní stav. Opravdu potřebuji slýchat vaše veřejné dohady o tom, jestli nezneužívám dobrodinství vašich srdíček, které při mně stojí. Oka, oka, oka,… Jsem si jistá, že anonymní "hejtři" mě s určitou samozřejmostí do hloubky velice dobře znají.  

Navíc je tu velký problém v podobě nového "dizajnu" webu. Smazala se mi složka blog a přišla jsem o velkou spoustu článků, z čeho jsem dost rozmrzelá. Navíc jste i vy přišli o přehled a informace budu muset zdlouhavě znovu sepisovat od začátku. Budu se snažit vydat alespoň nějaké novinky z hlediska shippů a taky pořád platí filmové oldies. Snad svou absenci trochu obnovím, hrozně by mě štvalo, kdybyste na mě zanevřeli kvůli chaotičnosti blogu. A dostaňme se k otázce, zda končím. Řekněme, že jsem přemýšlela o malé pauze, ale hned jsem od toho upustila, protože se nemůžu sebestředně zamknout v pokoji a nedotknout se blogu měsíc!! Proto se modlím k Cedníku za odpuštění a pozpátku odříkávám Mojžíšovy monology. Musíte mě pochopit, je toho opravdu moc a navíc ty problémy s blogem. No do pr**le!!!  

K tomuhle článku mě dokopaly rozhněvané otázky na asku od anonymních řiťopichů, kteří se za každou cenu snažili šplhnout v očích haterů. To se snad radši osprchuju na balkóně, než bych odepisovala takovým smažkám. Navíc nebudu trpět urážky na "pohodlnost a lenost", když sama dobře vím, že být blogerkou je zatěžující as hell. Budu se v nejbližší době snažit udělat rozebrání charakteru a následně i dobrou recenzi na Slídila. Děkuji vám za trpělivost se mnou. 

- Wolfie

Anketa

Která postava z Temného rytíře nejvíc zaujala?

The Joker 44 39%
Harvey Dent 35 31%

Celkový počet hlasů: 112