Hlen, Šup s Nim ven + výpověď ze školy

Rozhodně víc, než "prd"

Pokud po cestě ze školy, práce, či dobročinné akce uvidíte na cestě hlen, nebojte se obejít ho a dál pozorovat pěknou jarní oblohu. Anebo zkuste upřít svoje hledy na zem a spočítejte, kolik jich ještě najdete. Pokud najdete jen dva, jedná se o klasické odflusnutí přebytečných hlenů a dotyčný flusal akorát využil volný prostor pod vašima nohama. Jestliže nacházíte víc jak 5, už se to blíží k pubescentnímu machýrkovi s Vans botkami a kalhoty až u kotníků. No a potom ta nejhorší možnost - víc jak 10 flusů ve vzdálenosti 1 metr od sebe. To už si na vycházku náš neznámý idiot vzal i kamarády a chtěl jim dokázat svou drsnost a originalitu, když si jako pes značkuje území svými vlastními slinami. Kde to žijeme?! Pokud máte potřebu projevovat svým kamarádům z místní "mafie" drsnou stránku, rozhodně to nezařídí náhodný flusanec na cestě nebo propíchnutý nos. Klidně skočte z okna, pro mě za mě. Jen nedělejte bordel na ulicích. Pomalu si musíte vzít holínky, když se chcete přes spleť hlenů dostat bezpečně do školy, aniž byste se utopili. Kde jinde vypouštět páru, než na internetu v blogu holky, které ani neví, co je život?
Tohle mi vážně dokáže zkazit den. Víc než pád z eskalátorů v obchodním centru, které na mě vyhlásilo zatykač. Vážně - zeptejte se Stevena Russela. Nikdo neví o koho jde, ale strýček google je vždy po ruce. Mimochodem jsem taky dost dlouho přemýšlela, jak se vyrovnat s nedostatkem zdravého rozumu vrstevníků a neustálými projížďkami nejmenovaného spolužáka v koši. Vypadá to jako velké bavendo, ale když situace klesne na takovou úroveň, že se ten samý chuj nechá vytáhnout ke stropu na tabuli a ona se po několikátém pokusu utrhne pod rukama učitelky na Občanskou výchovu, je to zrovna dost silný kafe. Mohlo se stát cokoliv. Dokonce to mnou otřeslo víc, než fakt, že Mozartova matka s oblibou používala v běžném hovoru slovo "prd". Berte to s nadsázkou - můj nervový systém byl napaden společenským úbytkem zdravého selského rozumu.
 
Vztekám se a naštvaně dupu. Vyluzuji přidušené skřeky smíchané s urážkami mojí tašky před postelí. Když ona mě tak neskutečně štve, jak nevinně se tváří a přitom já vím, co skrývá. Desetikilová taška z logem audi a vytahanými kapsami? To nevěstí nic dobrého. Rozhodně bych si měla dávat pozor, určitě jednou ovládne svět s ostatními brašnami a dokoce i igelitové pytlíky se proti nám vzbouří. Tak si já představuji 3. světovou válku.
 
Poznámka na konec:
 
Pokud budete chtít něco veřejně sdílet, použijte odkaz na můj web - pokud se tam neobjeví, nahlásím zneužití obsahu. Při nejmenším uvěďte takzvaný hashtag #Wolfie - stisknutím kláves alt + x 
 
Předem děkuji a přeji krásné prožití pátečního "večera" 
 
- Wolfie

Anketa

Která postava z Temného rytíře nejvíc zaujala?

The Joker 44 39%
Harvey Dent 35 31%

Celkový počet hlasů: 112